fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Orienteerumispäev toimus sel korral Sütiste metsas

10.10.2018

3. oktoobril toimus järjekordne orienteerumispäev, mis toimus sel aastal Sütiste metsas. Ilm oli orienteerumiseks väga sobiv ning rajal oli vaja täpsust ja sihikindlust. Spordipäeva tegi eriliseks ka see, et sel aastal osalesid orienteerumisvõistlusel ka 4. klassid, kellele oli see väga meeldejääv kogemus. Spordipäevast võttis osa peale õpilaste ka 2 lapsevanemat ning 3 õpetajat. Kõiki raja lõpetanuid ootas finišis kuum tee, saiake ja šokolaadibatoon.

 

Pärast spordipäeva said kõik klassid ise valida, mida nad edasi teevad. Näiteks 4.b klass leidis endas veel palju energiat ning käis Skyparkis seiklemas. Küll mängiti mänge, hüpati palju batuutidel ning tehti kõiksugu trikke. Õhtu lõpuks olid kõik väsinud.

Jalus