fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Osale kõrvitsakampaanias ja toeta loomaaeda!

24.09.2020

Sellel õppeaastal asendame Audentese erakooli heategevusliku sügislaada vahva kõrvitsakampaaniaga, milles ootame osalema kogu kooliperet. See on suurepärane võimalus siiski Tallinna loomaaeda ühiselt toetada.

Idee tekkis 2. klasside suveprojektist: igal õpilasel oli ülesanne kasvatada oma kõrvits ja see siis sügisel loomaaiale kinkida.

Kõrvitsat armastavad nii hiired, linnud kui ka elevandid, kes kõik juba ootavad enda söögilauale meie heldet panust. Peale kõrvitsate on loomaaia asukatele võimalik tuua ka porgandit, peeti, suvikõrvitsat, kartulit ja kurki.

Ootame neid köögivilju 28.–30. septembril ajavahemikus 8.00–9.00 väikese koolimaja ees asuvasse kogumispunkti ning seejärel transpordime meie ühise kingituse loomaaeda.

Traditsiooniliselt oleme sügislaada tuluga toetanud Tallinna loomaaia rookassi Kustit, kelle vaderiks on Audentese erakooli lapsed olnud 2010. aasta oktoobrist. Sel korral katab Kusti aastase söödakulu kool.

Jalus