fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Osale sügismatkal!

29.09.2022

Erakooli tervisenõukogu käivitas 2019. aastal matkasarja, kus juba kolme õppeaasta jooksul on huvilised saanud osaleda kokku kümnel matkal. Huvilisi on olnud palju nii ühismatkadel kui ka iseseisvatel matkadel, milleks jagasime raja jooniseid.

Ootame ka sel õppeaastal matkadest osa saama õpilasi, nende pereliikmeid, õpetajaid ja kooli sõpru, et ühiselt liikuda ning loodusest rõõmu tunda. Sel aastal on plaanis kolm matka – sügisel, talvel ja kevadel. Sügismatk toimub 29. septembril algusega kell 17.30. Matkajuht Krista Kinkar viib huvilised umbes 5 km pikkusele matkale ning sel korral nauditakse Õismäe raba ürgset loodust, imetletakse vaadet merele ja Haven Kakumäele. Matkale võib kaasa haarata ka piknikukoti, mida koos perega nautida. Koguneme Eesti Vabaõhumuuseumi parklas.

Loen lähemalt matkasarja kohta

Jalus