fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Osale sügismatkal!

23.09.2021

Eelmistel aastatel erakooli tervisenõukogu poolt ellu kutsutud matkasari on kahe aasta jooksul suurt populaarsust kogunud. Kahe õppeaasta vältel on toimunud kaheksa matka Tallinna erinevais paigus. Huvilisi oli palju nii ühismatkadel kui ka iseseisvatel matkadel, milleks jagasime raja jooniseid.

Ootame ka sel õppeaastal matkadest osa saama õpilasi, nende pereliikmeid, õpetajaid ja kooli sõpru, et ühiselt liikuda ning loodusest rõõmu tunda. Sel aastal on plaanis kaks matka – sügisel ja kevadel. Sügismatk viib meid sel korral Kopli matkarajale. Matkajuht Krista Kinkar valmistab ette umbes 5 km pikkuse raja, mida saame kõiki ohutusreegleid järgides läbida ühismatkana 23. septembril kell 18. Matka alguspunktiks on Sepa 33 parkla.

Võimalus on matk läbida ka perekeskis kuni 22. oktoobrini, kasutades matka teekonda ja kirjeldust. Vahvaid pilte oma matkaseltskonnast ootame e-posti aadressile [email protected].

Loen lähemalt matkasarja kohta

 

Jalus