fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Osaleme rahvusvahelises õpilasvahetusprojektis

30.09.2015

Erasmus_2015_370x240_2Kevadel esitas Audentese kool koos viie välispartneriga taotluse keskkonnaalase õpilas- ja õpetajatevahetuse toetamiseks. Septembris selguski, et meie projekt „Säästev tootmine ja tarbimine“, mis kestab selle aasta septembrist 2017. aasta augustini, oli üks vähestest, mis sai täies mahus Erasmus+ programmi heakskiidu.

Programm on suunatud õpilastele jätkusuutliku arengu põhimõtete selgitamiseks, keeleoskuse, digipädevuste ja meeskonnatöö oskuste parendamiseks ning tutvumiseks Euroopa kultuurilise mitmekesisusega.

Meie koostööpartnerid on kool Córdobas (Hispaania), Sibius (Rumeenia), Tekirdagis (Türgi), Amiens’is (Prantsusmaa) ja Vittorias (Itaalia, Sitsiilia).

Projekti raames saavad 15–17-aastased Audentese erakooli, Audentese spordigümnaasiumi ja IB õppe õpilased osaleda kokku neljas õpilasvahetuses. Meie võõrustame oma partnereid järgmisel kooliaastal, oktoobrikuus. Programmi töökeel on inglise keel.

Vaatan lähemalt Erasmus+ haridusprojekti kohta

Jalus