fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

spordigümnaasiumi uudiskiri

Otepää õppursportlased kingivad Eestile sada medalit

31.05.2018

Spordigümnaasiumi Otepää üksuse õpilased on otsustanud kinkida Eesti vabariigile tema tähtsa sünnipäeva puhul sada pjedestaalikohta.

Sportlased on oma riigi patrioodid, sest nad esindavad väljaspool Eestit alati oma koduriiki ja on uhked, kui autasustamise ajal kõlab just Eesti hümn. Välisvõistlused on olulised, aga neid on sportlase hooaja jooksul siiski vähe. Seega on tähtis ka iga kodumaal ausas konkurentsis saadud medalikoht.

Otepää üksuse õpilased soovivad koguda medaleid nii Eestis kui ka välismaal toimuvatelt murdmaasuusatamise, laskesuusatamise, kahevõistluse, suusahüpete, orienteerumise ja jalgrattaspordi võistlustelt, aga ka teadmiste näitamises. Ettevõtmisega alustati 23. veebruaril 2018 ja sada väärikat tulemust on plaanis saavutada hiljemalt 23. veebruariks 2019.

Jalus