fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIGÜMNAASIUMI UUDISKIRI

Otepääl on spordipäeva ja aasta parimad selgunud

31.05.2019

Meie koolis mõõdavad talispordialade õpilased kevaditi oma tulemusi 100 meetri ja 1000 meetri jooksus, kaugushüppes ning kuulitõukes. Iga-aastane üritus annab hea võimaluse oma saavutusi aastate arvestuses võrrelda ja ka üksteisega kihla vedada.

Tänavu toimus spordipäev 22. mail. Laskesuusataja Joosep Perv sai noormeeste arvestuses kaks esimest ja kaks teist kohta. 100 meetri jooksus oli temast veidi parem murdmaasuusataja Tauri Kaasik ja kuulitõukes murdmaasuusataja Erik Kaha, kuid 1000 meetri jooksus ja kaugushüppes Joosepile võrdseid vastaseid ei leidunud.

Neidudest tegi spordipäeval väga hea tulemuse kaugushüppes kahevõistleja Triinu Hausenberg. Kõigil aladel sai aga esikolmiku koha murdmaasuusataja Aveli Uustalu.
Üritusel jälitas meid äike, kuid jõudsime Tehvandi staadionil oma alad ilusasti tehtud ja ka pikniku kooliõuel peetud. Alles siis võis sadu alata.

Lisaks spordipäeva tublimatele on selgunud ka hooaja tublimad. Õpilaste hääletusel osutusid oma ala parimateks murdmaasuusatajad Martin Himma ja Hanna Brita Kaasik, suusahüppaja Kevin Maltsev, jalgrattur Rait Ärm, orienteeruja Lorely Kõrvel ning laskesuusataja Joosep Perv. Nende tunnustamine toimub 31. mail.

Jalus