fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIGÜMNAASIUMI UUDISKIRI

Otepääl toimus koolitund vilistlastega

21.12.2021

Tänu sellele, et profiratturitel on hilissügisel hingetõmbeaeg, tulid Audentese spordigümnaasiumi Otepää vilistlased Karl Patrick Lauk ja Martin Laas natukeseks ajaks Eestimaale puhkama. Nii sai võimalikuks nende kohtumine praeguste õpilastega.

Martin Laas, kes on meie kooli lõpetanud 2012. aastal, alustab BORA – hansgrohe profitiimis kolmandat hooaega. Karl Patrick Lauk on lõpetanud Audentese 2016. aastal ja tema alustab uuest aastast tööd Belgia profitiimis Bingoal – Wallonie-Bruxelles.

23. novembri viimane koolitund toimus Otepääl kõigile ühiselt puhkeruumis. Meie vilistlased rääkisid sellest, mis aitab tippu jõuda ja seal pikalt püsida. Martin Laasi arvates on kõige olulisem teha oma asja ning usaldada ja kuulata ühte treenerit. Kuigi noorel sportlasel kipub olema mitu nõuandjat, nendele lisaks lõputu infoga internet, on siiski oluline järgida just oma treeneri suuniseid. Nii on eksimisvõimalus palju väiksem kui mitme nõuandja soovitusi kuulates.

Mõtlemisainet pakkus ka külaliste seisukoht, et täiskasvanud profisportlaselt ei küsi keegi, mis olid tema tulemused juuniorieas. Et tippu jõuda, ei pea noorena tipus olema. Oluline on oma siht, töökus ja kauged eesmärgid ning piisav enesedistsipliin.

Martinile ja Karl Patrickule andis külaskäik väikese nostalgialaengu ning võimaldas oma kooliaja sündmusi meenutada keskkonnas, mis oli olnud kolme aasta jooksul nende teiseks koduks.

Jalus