fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIGÜMNAASIUM OTEPÄÄL

Otepääl toimus traditsiooniline suusatajate laager ja testvõistlus

12.09.2018

Audentese spordigümnaasiumi Otepää üksuse ja Karupesa Teami treenerite eestvedamisel toimus 27.–30. augustini suusatajate laager ja testvõistlus.

Laagripäevad koosnesid loengutest, ühistreeningutest ja võistlustest. Loengu treenimisest, õppimisest ja motivatsioonist pidas Karel Tammjärv ning uisutehnikast Rihi Roosipõld.

Võistlus toimus sellises formaadis juba kolmandat aastat: mõõtu võeti jooksmises, „ussis“ (kätega vahelduvtõuge jalgade abita) ja rullsuusatamises. Sellele järgnesid jõualad: rippes jalgade tõstmine vastu kangi, 10 sammhüpet, 2 kg topispalli vise, lõuatõmbed kangil ja rööbaspuudel nurksurumine.

Raskest võistlusest võttis osa 55 noorsportlast. Rändkarikad viisid koju Stenver Vahi (M14), Rico Rohi (M16), Tauri Kaasik (M18), Jarmo Kaasiku (M20), Anni Lii Unn (N14), Margaret Peterson (N16), Kaidy Kaasiku (N18) ja Aveli Uustalu (N20).

Täname kõiki osalejaid ja korraldajaid ning kohtumiseni suusaradadel!

Vaatan võistlusalade kirjeldusi ja tulemusi

Jalus