fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

AUDENTES 25

Päikeseline laupäeva hommik tõi III matkale kohale üle 100 inimese

30.01.2020

25. jaanuari päikseline hommik ja paar plusskraadi meelitasid Pääsküla rabarajale ūle 100 matkahuvilise audenteslase. Toimumas oli matkasarja Audentes 25 kolmas matk.

Nimed kirja pandud, autod pargitud, seljakotid selga seatud asus kogu matkaseltskond ühiselt teele. Rada algas väga libeda laudteega. Selgus, et öine kūlmakraad oli raja jäätanud. Liueldes liikumine kedagi ei ehmatanud ja rõõmsalt liiguti rabarajal paikneva vaatlustornini. Ilus selge ilm pakkus tornist imelist vaadet rabale. Sai ka keha kinnitada, mõtteid vahetada ja ka viimased matkalised ära oodata. Edasi kulges tee mööda metsarada, ūletati mitu purret ja ojakest.

Pääsküla raba loodusvaated, infotahvlid, võimalus suhelda ja värskes õhus liikuda muutsid kõigi osalejate päeva meeldejäävaks. Tagasi autode juurde jõudes tundus, et 5km möödus liigagi kiiresti. Järgmine matk toimub juba 25. märtsil!

Info ja registreerimine

Jalus