fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Pallilahingu turniirid pakkusid palju emotsioone

30.03.2023

27. jaanuaril käisid Audentese erakooli kolmandate klasside tüdrukud ja poisid Super Skypark Pallilahingu Tallinna etapil. Mängud toimusid Õismäe sportmängude hallis.

Mängu eesmärk oli toimetada võrkpall ülaltsöödu (kahe käega) abil üle võrgu nii, et see maanduks vastase väljakupoolel, ja takistada palli maandumist oma väljakupoolele.

Mängud olid põnevust täis, pall lendas üle võrgu kord kiirelt, kord kõrgelt, kord liiga madalalt. Mõnikord sai pall kinni püütud ja mõnikord ka mitte. Rahmeldamist oli küllaga, häält ja emotsiooni samuti.

Jõudu katsuti päris mitme kooliga

Meie poistel tuli ennast proovile panna viie kooli ja tüdrukutel kolme kooli võistkonnaga.

Poisid mängisid igas mängus kolm geimi ja võidud tulid raskelt. Kuna väsimus tegi oma töö, pidi meie poiste võistkond enda viimases ehk kolmanda-neljanda koha mängus vastu võtma kaotuse. Niisiis oli tulemuseks neljas koht. Aga see napp kaotus ei morjendanud poisse liiga kaua: nimelt tekkis neil siiski võimalus finaalturniiril osaleda, kuna nendest ees olevad koolid ütlesid oma osalusest ära.

Audentese tüdrukute võistkonnal läksid mängud kergemalt, mängudes saadi hakkama kahe geimiga ja võidud nopiti ära: oli näha koostööd ning ühtehoidmist. Finaalis ehk esimese-teise koha mängus olid ka tüdrukud väsinud, aga alla nad ei andnud ja esikoha nad sealt turniirilt kaasa võtsid.

Finaaliks jõuti rohkem harjutada

Seejärel ootas meie mõlemat võistkonda ees sõit Tartusse finaalturniirile, mis toimus 15. veebruaril. Kohtuti teiste piirkondade parimatega. Kokku osales lõppvõistlusel 16 tütarlaste ja 17 poeglaste võistkonda.

Mõlemal meie tiimil läks hästi: poisid said kuuenda ja tüdrukud kümnenda koha. Finaalturniiril oli rohkem näha juba meie mängijate oskusi, mida oli vahepeal lihvitud, ning ühtemängimist. Emotsioone oli palju ja kogemus kiiduväärt. Kuigi turniiri päev väsitas, oli tagasitee siiski täis kilkeid ja rõõmu.

Poiste võistkonnas mängisid 3.a klassist Robin Lukas, Aerton Konrad ja Markus, 3.b klassist Robin, Ramon, Simeon, Gustav, Devon, Oskar ja Villu ning 3.c klassist Aivar. Tüdrukute võistkonnas mängisid 3.a klassist Reena, Berili ja Laura, 3.b klassist Emma-Riin, Nora Lee, Miriam Anna, Sofia, Mirka ja Elisete ning 3.c klassist Emilia.

Ees ootab veel mitu spordiüritust

Pallilahinguga praeguse kooliaasta sportlikud ettevõtmised loomulikult ei lõppenud. Toimus ka rahvastepalli võistlus, kus meie poisid saavutasid kolmanda koha ja ees ootab veel Tallinna linnaosade vahelised kergejõustikuvõistlused. Ilusa punkti paneb hooajale kevadine spordipäev, mis toimub kooliaasta lõpus.

Jalus