fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Pälvisime Eesti eTwinningu võistluselt parima kultuure tutvustav projekti auhinna

27.05.2015

eTwinning2015Välja anti seitse eripreemiat ja kolm auhinnalist kohta. Eripreemiad said tööd, mis mõne erilise nüansiga silma paistsid. Audentese erakool valiti 10 parima hulka, pälvides projekti „CC (Culture and Civilization) Relay Race“ eest eriauhinna kui parim kultuure tutvustav projekt.

Projektis osaleti 3.a, 3.b ja 4.b klassiga ning tutvustati Eestit kunsti, tantsu, muusika, kokanduse ja kirjanduse kaudu. Teised partnerid olid Kreekast, Hispaaniast ja Horvaatiast.

Filmimiseks, pildistamiseks ja heli salvestamiseks kasutati nutitelefone, suhtlemiseks projektipartneritega arvuteid ja Skype’i. Rühmades selgiti välja oma riiki iseloomustavaid kultuurilisi elemente ja otsustati, millised ideed praktikas ellu viia. Videoklippide tegemine andis võimaluse proovile panna enda inglise keele oskus, esinemisjulgus ning tutvuda filmimise põhitõdedega. Õpiti, kuidas ühises veebiruumis viisakalt käituda ja avalikus foorumis arvamust avaldada nii, et see teisi innustaks. Loomulikult vaadati projektipartnerite töid ja saadi palju uut teada nende kolme Euroopa riigi kohta.

Õpilasi juhendasid õpetajad Maris Niine ja Kertu Laanesoo.

Vaatan kõiki seitset eTwinningu tööd

Jalus