fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Spordigümnaasium, IB

Pannkoogijooks

21.03.2017

Spordigümnaasium ja IB tähistasid vastlapäeva 9. märtsil inglise tavade järgi pannkoogivõidujooksu ja pannkoogivõistlusega.

Kooli aulas jooksis lisaks iga klassi võistkonnale ka õpetajate võistkond. Teatevõistluse käigus pidi iga jooksja pealtvaatajate ergutushüüete ja tempoka muusika saatel siduma pähe rätiku ja ette põlle ning panni käes hoides läbima vahemaa aula teise seinani, kusjuures jooksu ajal tuli pannkooki pannilt õhku visates kolm korda teisele küljele pöörata.

Kohtunikud olid karmid ja võistlejatel, kelle põllepaelad enne distantsi lõppu lahti tulid, tuli algusesse tagasi minna, põllepaelad korralikult kinni siduda ja jooksu uuesti alustada. Pannilt maha kukkunud koogi üleskorjamine röövis väärtuslikke sekundeid, kuid umbsõlme läinud põllepaelte lahtiharutamine võttis nii mõneltki klassilt võiduvõimaluse. Taibanud, et kiiretest jalgadest üksi ei piisa, kasutas võitjaks pärjatud 12.c klass ka nutikat põllepaelte sidumise nippi. Autasuks oli lisaks maiustustele inglise pennine münt.

Võistluse teises osas tuli iga klassi esindajal õhkuvisatud pirakast pannkoogist võimalikult suur tükk endale krabada. 11.c võistleja ei jätnud konkurentidele mingitki võimalust ja haaras lendava pannkoogi juba õhust tervena oma kätte.

Meeleolukas vaheldus rutiinses koolipäevas andis lisaenergiat päeva jätkamiseks.

 

Jalus