fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

HUVIKESKUS

Pärast koolivaheaega alustavad kolm uut huviringi

17.10.2019

Esimene õppeperiood on õnnelikult seljataga ja koolivaheaeg koputab uksele. Pärast koolivaheaega on õpilastel võimalus liituda uute huviringidega.

  • Teadusring 1.–3. klassi õpilastele suurendab lapse huvi maailma vastu ning arendab tema teaduslikku mõtlemist, enesekontrolli ja loovust. Huviring toimub esmaspäeviti kell 15.30–16.15 väikese koolimaja klassis 112.

Teadusringis õpib laps enda ümber olevat maailma paremini tundma, mitmesuguseid nähtusi seletama ja probleemidele teaduslikult lähenema.

Vaatan lähemalt teadusringi kohta

  • Alates 3. klassist on võimalus osaleda jalgratturi koolitusel, mis toimub neljapäeviti kell 15.00–15.45 väikese koolimaja klassis 103.

Koolituse edukalt läbinud laps saab jalgratturi juhiloa: õppides märkama liikluses varitsevaid ohte ja tundma liiklusmärke, omandab ta ühtlasi õige sõidutehnika ning korrektse liikluskultuuri põhialused.

Vaatan lähemalt jalgratturi koolituse kohta

  • 10-aastased ja vanemad õpilased on oodatud muusika loomise ringi, mis toimub kaks korda kuus (üle nädala) esmaspäeviti kell 15.00–16.00 väikese koolimaja 2. korruse muusikaklassis.

Tänapäevaste tehniliste vahenditega muusika loomine on ammendamatu ja piiritu maailm. Ringis õpib laps Ipadis kasutama muusika loomise programmi GarageBand ning saab ülevaate muusikateooriast ja -stiilidest. Ring ei nõua eelnevaid muusikalisi oskusi. Õpilane saab kasutada kas isiklikku või ringi Ipadi.

Vaatan lähemalt muusika loomise ringi kohta

Jalus