fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

HUVIKESKUSE UUDISKIRI

Pärast pikka pausi toimus kevadkontsert taas

29.05.2023

23. mai õhtupoolikul täitus suure koolimaja aula klaveri- ja kitarrihelidega, sest üle mitme koroonapiirangutega aasta võisime jälle korraldada huvikeskuse traditsioonilise kevadkontserdi. Rõõmustasime väga selle üle, et meie klaveri- ja kitarriõppe õpilased said taas tunda esinemiselevust ning -rõõmu.

Kontserdil esines 19 õpilast. Oli neid, kes on pillimängu harjutanud juba aastaid, aga ka neid, kellel selja taga alles esimene pilliõppe aasta. Aga tähtsam kui aastate arv, oli õpilaste pühendumus, keskendumine ja rõõm kordaläinud esitusest.

Iga õpetaja juhatas kontserdil sisse enda õpilased ja andis neile kaasa oma toetuse. Kuna klaverimäng vaheldus kitarripaladega ning esitati nii klassikat, popmuusikat kui ka rahvaviise, kinkis kontsert kuulajaile mitmekülgse muusikaelamuse. Publik jagas oma tunnustust, imetlust ja toetust lahke aplausiga.

Usume, et kevadkontsert pakkus kõigile häid emotsioone ja andis lastele motivatsiooni hakata valitud huvialaga tegelema veelgi innukamalt.

Jalus