fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Lastekool

Päris oma linnalaager ka lastekooli lastele

15.12.2014

Linnalaager_uudiskirja_370x240Audentese huvikeskus on juba aastaid korraldanud linnalaagreid 6–12-aastastele lastele, kes soovivad koolivaheaega veeta loovalt, arendavalt ja tegusalt. Sel sügisel oli esimest korda ka 5–7-aastastel ehk eelkoolilastel võimalus veeta vaheaeg linnalaagris.

Igal laagripäeval oli oma vahva teema. Kavas olid väikeste teadlaste, rõõmsate kosmonautide, vahvate kokkade, tublide liiklejate ja vallatute halloween’i põngerjate päev.

Koolivaheaeg on aeg, kus laps puhkab õppetööst ja kogub uut energiat järgmiseks õppeperioodiks. Vanematel ei ole iga kord võimalik veeta koolivaheaega koos lapsega. Just seetõttu on linnalaager hea lahendus nii lapsele kui ka vanemale. Põnev laagrikava pakub lapsele tegutsemislusti igasse päeva ja tagab vanemale teadmise, et laps on hästi hoitud ning tema aeg mitmekülgselt sisustatud.

Pärast sügisvaheaja linnalaagrit korraldasime rahuloluküsitluse laagris osalenud laste vanematele. Lastevanemate hinnangud laagrinädala kohta olid väga positiivsed: 78% vastanutest jäi väga rahule nii linnalaagri kavaga kui ka juhendaja tööga. Meid rõõmustasid vanemate toetavad tänusõnad ja head soovid laagri juhendajale.

Kõige olulisem on aga asjaolu, et 89% lastest jäi toimunud linnalaagriga väga rahule. Nii mõnigi laagrisell ootab juba uut laagrinädalat.

Audentese huvikeskus korraldab järgmise linnalaagri lastekooli lastele kevadisel koolivaheajal. Siis saavad lapsed veeta jälle koos ühe vahva, tegusa ja meeldejääva nädala.

Jalus