fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

LASTEKOOLI UUDISKIRI

Peagi algab vastuvõtt 1. klassi

13.12.2022

Sooviavaldusi erakooli 2023/2024. õppeaasta esimesse klassi astumise kohta hakkame vastu võtma 9. jaanuaril. Sellekohase avalduse saab lapsevanem esitada meie veebilehe kaudu.

Audentese lastekoolis käib igal õppeaastal 110–130 kuueaastast last – seda on mitu korda rohkem kui kohti Audentese erakooli esimestes klassides. Seetõttu ei saa me tagada kõigile lastekooli õpilastele erakooli pääsemist.

Tulevased esimese klassi õpilased selgitame välja koolivalmiduse hindamisel, mis toimub kõigi kandidaatide puhul samadel alustel: laps räägib hindamisel õpetajaga ja teeb nii individuaalset kui ka rühmatööd.

Hindamist korraldades arvestame lastekooli õpilaste koolipäevaga, et see protsess oleks neile võimalikult mugav ja rahulik. Kui kõik sujub plaanipäraselt ja uus viiruseperiood ei sega, siis toimub koolivalmiduse hindamine avalduse saatnud vanema lapsele, kes õpib lastekoolis, ajavahemikus 6.–10. veebruar lapse koolipäeva jooksul.

Audentese erakooli esimesse klassi õppima asuvale lastekooli lõpetajale pakume 10% püsikliendi soodustust.

Tere tulemast Audentese erakooli!

Jalus