fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

LASTEKOOLI UUDISKIRI

Peagi algab vastuvõtt esimesse klassi

09.12.2021

Erakooli 2022/2023. õppeaasta esimese klassi õpilaste vastuvõtt algab 10. jaanuaril. Sellekohase sooviavalduse saab lapsevanem esitada meie veebilehe kaudu.

Audentese lastekoolis käib igal õppeaastal 100–120 kuueaastast last – seda on mitu korda rohkem kui kohti Audentese erakooli esimestes klassides. Seetõttu ei saa me tagada kõigile lastekooli õpilastele erakooli pääsemist.

Tulevased esimese klassi õpilased selgitame välja koolivalmiduse hindamisel, mis toimub kõigi õpilaskandidaatide puhul samadel alustel. Koolivalmiduse hindamisel räägib laps õpetajaga ja teeb nii individuaalset kui ka rühmatööd. Hindamist korraldades arvestame lastekooli õpilaste koolipäevaga, et see protsess oleks neile võimalikult mugav ja rahulik.

Kui viiruseperiood vähegi lubab, toimuvad koolivalmiduse hindamised avalduse saatnud vanemate lastele ajavahemikus 7.–12. veebruar ja lapse koolipäeva jooksul.

Audentese erakooli esimesse klassi õppima asuvale lastekooli lõpetajale pakume 10% püsikliendisoodustust.

Tere tulemast Audentese erakooli!

Jalus