fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI UUDISKIRI

Peeter Tishler: „Teist sellist klubi Eestis ei ole“

22.10.2020

Audentese spordiklubi pikaaegne juhataja Peeter Tishler juhib alates 1. juulist nii noortespordi kui ka fitnessiüksust. Uurisime temalt, mida toob alanud spordihooaeg ja milliste ülesannetega seisab klubi silmitsi.

Audentes sai tänavu 25-aastaseks ja spordiklubi 20-aastaseks. Sina oled spordiklubi juhatajana töötanud juba viimased 17 aastat. Mis Sind Audentesesse tõi ja siin hoiab?
2003. aastal olin värskes meeleolus, et võtta vastu uusi väljakutseid. Enne tegutsesin ettevõtluses ja juhtisin ka Eesti kergejõustikuliitu. Ühiskondlikus korras täitsin veel Tallinna spordiliidu juhatuse esimehe kohuseid. Siis aga kutsuti mind Audentese spordiklubi juhtima ning võtsin pakkumise huviga vastu, kuna nägin siin kasutamata võimalusi.

17 aastat on olnud kui sõit Ameerika mägedel. Algusaastatel oli klubi olukord üsna vilets: puudus arenguplaan, oli võetud üle jõu käivaid kohustusi ja seetõttu oli ka finantsseis ebastabiilne. Mõne aastaga saime asjad korda ja nüüd oleme Eesti suurim noortespordi klubi. Võib öelda, et eelmine hooaeg oli klubi ajaloos edukaim.

Audenteses hoiavad mind pidevalt muutuv keskkond, toredad ja võimekad inimesed ning kogemus, mis aitab asju veelgi paremini teha.

Võtsid 1. juulist enda kanda ka spordiklubi alla kuuluva fitnessiüksuse juhtimise. Mis Sind selleks ajendas?
Audentese spordivaldkond oli pikka aega killustunud: klient pidi trenni tulemiseks pöörduma fitnessiklubisse, lapse trenni panemiseks spordiklubisse ja spordipinna rentimiseks spordikeskusesse. Samas näitasid brändiuuringu ja rahuloluküsitluse tulemused, et klient näeb Audentest ühe tervikuna.

2019. aasta augustis astusime esimesed sammud ühtse kliendikäsitluse ja väärtuspakkumise poole: hakkasime osutama kõiki sporditeenuseid Audentese spordiklubi nime all. Teise sammuna ühtlustasime majasiseseid tööprotsesse ja koondasime meeskonnad ühele korrusele. Kuna soovisime, et noortespordi ja fitnessiüksuse tiimi omavaheline sünergia oleks senisest veelgi tugevam, tuli juhtimise ühendamine loogilise sammuna.

Meie lähiaastate tegevusplaan on ambitsioonikas. Soovime pakkuda spordiklubi kliendile terviklahendust ning muuta meie sporditeenuste kommunikatsiooni võimalikult selgeks ja loogiliseks. Audentese spordivaldkonna tugev kuvand, ühiste eesmärkide poole liikuv meeskond ning inspireeriv töökeskkond, kus jääb aega ja ruumi ka elutervele huumorile, aitavad maksimaalselt neid eesmärke saavutada.

Mis on spordiklubi selle hooaja fookused?
Hooaeg on alanud ootuspäraselt ja edukalt. Laste- ja noortetreeningutes, mis toimuvad üheksal eri spordialal, osaleb üle 2000 lapse. Väga hea meel on selle üle, et ka täiskasvanud on leidnud taas tee treeningule ning et septembri alguses avasime Erika tänaval sportvõimlemise saali, mis on Eestis ainulaadne.

Töös on mitu projekti. Täiustame praegu veebilehte ja mõningaid protsesse, et kliendil oleks meie tooteid ja teenuseid mugav ning lihtne kasutada.

Selle hooaja märksõnaks, nii nagu oli ka eelmise hooaja teises pooles, on kindlasti paindlikkus. Milline sügis, talv ja kevad meid sel korral ees ootavad, ei tea keegi. Oleme valmis nakkusohu kasvades kiiresti reageerima ning vajaduse korral oma teenuseid ja tooteid kohandama.

Mis on Audentese spordiklubi eelis võrreldes teiste klubidega?
Meie klubi tegevusmudel on hästi läbi mõeldud: pakume kvaliteetseid treeninguid eri spordialadel ning meie juures saavad sportida eri sihtrühmad, lastest täiskasvanuteni ning algajatest tippsportlasteni. Kogu pere treenimisvõimalusi toetavad ka vastastikused soodustused.

Audentese spordiklubis on tunnustatud treenerid ja head treeningutingimused. Meil on tänapäevane asjaajamine ja digiplatvormid ning suvelaagrid.

Harrastad ka ise mitut spordiala. Milline on Sinu sportlik taust?
32-aastaselt võistlesin veel Eesti kergejõustikukoondises. Tegelesin sprindiga, kus parimateks tulemusteks jäid 60 m jooksus 6,83 sekundit, 100 m jooksus 10,4 ja 10,66 sekundit ning 200 m jooksus 21,5 sekundit.

Praegu mängin kord nädalas Audenteses korvpalli ja osalen kord aastas ka turniiril. Samuti võib mind kohata tenniseväljakul.

Peale spordi tegelen vabal ajal muusikaga: aeg-ajalt mängin mõnel ülesastumisel saksofoni.

Mida soovid spordihuvilistele alanud hooajaks?
Püsige terved ja tehke omalt poolt kõik, et viiruse levikut tõkestada. Kui järgime üheskoos reegleid ning hoiame ennast ja teisi, siis saame sellega edukalt hakkama.

Jalus