fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Pikapäevarühm asub uutes ruumides

15.10.2015

Audentese erakooli pikapäevarühm_3_2015_370x240Pikapäevarühm on mõeldud 1.–4. klassi õpilastele, kes osalevad pärast tunde huviringis või treeningul ja vahepeal koju ei lähe. Sellest õppeaastast tegutseb pikapäevarühm uutes ruumides, mis asuvad väikese koolimaja esimesel ja nullkorrusel.

Pikapäevarühma praeguses värviküllases nullkorruse puhkeruumis tegutses varem mängutuba. See ruum on kujundatud lapsepärases mängulises võtmes ja erineb klassikalisest klassiruumist oma võimaluste poolest: seal saab laps koolipäevast puhata, oodata õiget aega huviringi või trenni minekuks, lugeda ning koos sõpradega mängida.

Õppetöö toimub esimese korruse klassiruumis, mis on mõeldud just pikapäevarühma lastele koduste ülesannete lahendamiseks.

Pikapäevarühma praegustest ruumidest on lapsel lihtne liikuda nii sööklasse, garderoobi kui ka mänguväljakule. Tänu uuele asukohale on ka lastele järele tulemine muutunud senisest mugavamaks.

Jalus