Otsi
 

Uudised

spordiklubi

Pikaraja Eesti meistrivõistlused juunioridele ja noortele

19.06.2019

Nädalavahetusel toimusid Tartu Aura Veeskesuses Eesti meistrivõistlused ujumises juunioridele ja noortele.

Audentese Spordiklubist astus võistlustulle 36 noorsportlast ja tulemused räägivad enda eest. Kokkuvõttes saavutati I koht üldarvestuses. Kokku teeniti 29 medalit. (12 kuldmedalit, 11 hõbemedalit ja 6 pronksmedalit).
Mitu kuldmedalit teenis endale Laurika Lint: 50 m vabaltujumises – 27,09 I koht; 200 m vabaltujumises – 2.06,60 I koht; 400 m vabaltujumises – 4.32,60 I koht; 50 m liblikujumises – 29,10 I koht . Hõbedale tuli Laurika 100 m vabaltujumises tulemusega 58,64.
Poistest sai endale mitmeid kuldmedaleid Gregory Kask, kes oli parim 100 vabaltujumises – 53,21; 200 vabaltujumises – 1.58,84; 400 vabaltujumises – 4.08,50 ja 1500 m ujumises tulemusega 16.55,69. Hõbeda teenis ta 50 m vabaltujumises ajaga 24,64.
Noortest oli kõige tublim Heleri Zirk, kes võitis kuldmedali 200 m vabaltujumises – 2.12,72 , hõbemedali 400 m vabaltujumises – 4.40,72 , ja pronksmedali 800 vabaltujumises- 9.48,58
Hõbedamedali sai endale kaela veel Aleksander Roosimaa  50 m rinnuliujumises – 30,02 ja Isabel Sarap 800 m vabaltujumises tulemusega 9.55,07.
Hõbeda teenis endale ka Diana Kornet 50 m rinnuliujumises ajaga 34,87 ja 100 m liblikujumises ajaga 1.06,90. Pronksmedali sai ta ka 50 m libblikujumises ajaga 29,31 ja 200 m liblikujumises tulemusega 2.44,59.
Smaragda- Luchia Smaragda  sai pronksmedali 200 m liblikaujumises tulemusega 2.44,59.
Karolin Victoria Kotsar sai pronksmedali 400 m kompleksujumises tulemusega 5.23,25.
Edukad olime ka mitmetes teateujumistes.

Juunioride vanuseklassis saavutati I kohad:

  • 4 x 100 m vabaltujumises – 4.06,83 (Laurika Lint, Carmen Piiroja, Isabel Sarap, Diana Kornet)
  • 4 x 100 m kombineeritud teateujumises 4.41,49 ( Kai Liis Kivirähk, Isabel Sarap, Diana Kornet, Laurika Lint)
  • 4 x 200 m vabaltujumises- 9,19,70 ( Kai Liis Kivirähk, Mena-Nelly Nurk, Carmen Piiroja, Isabel Sarap)

Noorte vanuseklassis saavutati II koht:

  • 4 x 200 m vabaltujumises – 9.20,69 (Karolin V. Kotsar, Katriin Kruus, Heleri Zirk, Smaragda Luchia Sarana
  • Kaks hõbemedalit tuli ka mix teateujumistes: 4 x 100 kombineeritud teateujumises – 4.20,25 (Aleksander Roosimaa, Gregory Kask, Diana Kornet, Laurika Lint ja 4x 100 vab-3.51,95 (Aleksander Roosimaa,Gregory Kask, Carmen Piiroja, Laurika Lint).

Noorte vanuseklassis võideti ka pronksmedal 4 x 100 kombineeritud teateujumises – 4.46,93 (Heleri Zirk, Smaragda Luchia Sarana, Katriin Kruus, Karolin V. Kotsar).

Palju õnne noorsportlastele, treeneritele ja lastevanematele!

Jalus