fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

huvikeskuse uudiskiri

Pilk Audentese linnalaagrite ajalukku

23.11.2017

Audenteses on linnalaagrid toimunud juba 2001. aasta märtsist ning me korraldame neid ka edaspidi, et lapsed saaksid veeta koolivaheaja loovalt, arendavalt ja tegusalt. Laagrites osalevad Audentese laste- ja erakooli õpilased, samuti Audentese töötajate lapsed ning ka teiste koolide õpilased.

Algusaastatel vastutas laagrite korraldusliku poole eest lastekool ja enamik osalejaid olidki lastekooli õpilased. Aasta-aastalt kasvas laagris algkooliealiste laste hulk ja 2009. aastal võttis linnalaagrite organiseerimise teatepulga üle huvikeskus.

Kui varasematel aastatel oli linnalaager mõeldud 6–12-aastastele õpilastele, siis 2014. aasta juunis toimus esimene eraldi linnalaager 5–7-aastastele, et ka väiksemad saaksid sisustada koolivaheaja arendavalt ja põnevalt. Nooremas rühmas tehti laagripäevad lühemaks ja valiti vanusele sobiv laagrikava. Seega on lapsevanemad saanud viimasel kolmel aastal valida kahe linnalaagri vahel, millest üks on mõeldud 5–7-aastastele ja teine 6–12-aastastele.

Meil on heameel, et linnalaager on laste ja ka vanemate seas endiselt oodatud ning hinnatud. Pakuvad ju need laagripäevad laste koolivaheaega tegutsemislusti ning tagavad vanematele kindlustunde, et laps on hästi hoitud ja tema aeg mitmekülgselt sisustatud.

Tunnustust meie tööle annab laagrite täituvus ja populaarsus, sest kaheksast eelmisel õppeaastal toimunud linnalaagrist olid viis rekordilise osavõtjate arvuga.

Järgmine linnalaager kahele eri vanuserühmale toimub juba uuel aastal, veebruarikuu koolivaheajal!

Jalus