fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Pingviiniprojekt tõi 2.b klassile põnevust juurde

20.02.2020

Uus aasta algas 2.b klassile projektiga „Pingviin”. Pärast projekti „Siil” , kus loeti raamatut „Mina olen siil” said lapsed jõulukingiks uue raamatu „Mina olen pingviin”, mis üheskoos taas läbi loeti. Pärast raamatuga tutvumist vaadati erinevaid filme pingviinide elust. Eriti meeldis lastele muidugi „Pingviinipoeg Lolo seiklused”, millele jooksvalt kaasa elati. Tutvuti pingviinide eluga, keskkonnaga, ohtude ja vaenlastega. Kunstitunnis valmisid pingviinidest pildid. Laste üllatus oli suur, kui nad nägid, et ka matemaatika tööraamatu peal on pingviin, kes neid matemaatikatundides sel poolaastal saadab. Suuremaks tööks oli paarides tehtud uurimustööd erinevate pingviiniliikide tutvustamiseks. Valmisid elusuurused pingviinid, mis väikese maja seintel võrdluseks üleval.

Sõbrapäeval kaasati pingviiniprojekti ka väiksemad vepaõpilased 1.a klassist. Üheskoos tehti vahetunniks ja ka pikapäevarühmas olemiseks pingviinikeegel. Tööd tehti paarides, kus paarilisteks oli esimese ja teise klassi õpilane.

Kui õpilased tegid pingviinikurikaid, siis õpetajad meisterdasid keeglikuulid. Nii saigi kogu komplekt ilusasti kokku. 2.b klass tänas oma väikesi koostööpartnereid selle eest sõbrapäevakiidudega.

Pingviiniprojekti lõpetas pidulikult talvelaste sünnipäevapidu „Pingviinide paraad”. Lapsed said proovida, kuidas pingviinid pesades munadega hakkama saavad, kuidas jäämägede vahel liiklemine käib, prooviti ära ka pingviinikeegel, kus sünnipäevalapsed osavuse proovile panid jpm. Peo lõpetas traditsiooniliselt pingviinilik pidulaud, mille olid lapsevanemad üllatuseks teinud.

See, et projektid lastele meeldivad sai kinnitust, kui õpetaja lastelt kiidu sai, kus tänati selle eest, et klassis nii ägedad projektid on.

Jalus