fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOLI UUDISKIRI

Playback show keskendus Audentese tegevusaastate muusikale

30.03.2020

20. veebruaril toimus suure koolimaja aulas järjekordne playback show, kus osalesid kõik 5.–9. klassid. Sellest muusikavideote jäljendamise üritusest on saanud traditsioon, mida oodatakse ja mis kuulub lahutamatult iga veebruarikuu tegemistesse.

Iga klass pidi playback show’ks ette valmistama kahe- kuni viieminutilise etteaste, mis võis sisaldada kas üht või mitut laulu. Kõik esinejad olid vaeva näinud ka kostüümide ja rekvisiitidega, sest need annavad esitusele palju juurde.

Laulu valimine oli sel aastal eriline, kuna kooli juubeliaasta tähistamiseks sai iga klass loosiga endale aastaarvu Audentese senisest tegevusajast (1995–2020). Klasside etteasted algasid muusikaga 1996. aastast ning jõudsid ürituse lõpuks tagasi tänapäeva. Pärast õpilaste meeleolukaid esitusi tegid üllatuse ka õpetajad, kelle etteaste sisaldas hitte aastast 1995 ning jõudis ka tänavuse tuntuima looni.

Playback show’d juhtisid 6.a klassi õpilased Triine ja Selene-Rete ning žüriilaua taga istusid inglise keele õpetaja Jana Anton, muusikaõpetaja Diana Tunijeva ning kehalise kasvatuse õpetajad Mikk Toomel ja Piibe Tammemäe. Žürii ülesanne oli kommenteerida iga klassi etteastet ja kroonida ürituse lõpus võitjad.

Žürii andis välja parima etteaste tiitli ja kaks eripreemiat.

  • Parima etteaste tiitli võitis 9.b klass, kes näitas laval kõva harjutamise tulemust ja ühtset tegutsemist.
  • Esimese eripreemia sai 6.b klass, kes üllatas žüriiliikmeid eneseületusega ning ühtse ja mõjuva etteastega, mis andis kogu show’le võimsa avapaugu.
  • Teine eripreemia läks 7.a klassile kaasakutsuva esituse eest, kus osales ka klassijuhataja.

Klassid valisid ka publiku lemmiku, kelleks osutus 8.b klass.
Lõpetuseks sai iga klass osalemise eest tänukirja ja kommikarbi.

Playback show annab õpilastele hea võimaluse näidata enda oskusi ning üllatada õpetajaid ja kaasõpilasi. Klassiga koos tegemise rõõm on alati suur ja seda võib näha iga esineja silmist.

Järgmise aastani!

Vaatan klasside etteasteid

Jalus