fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOLI UUDISKIRI

Playback show on igal aastal oodatud üritus

11.03.2019

13. veebruaril toimus suure koolimaja aulas järjekordne playback show, millel osalesid kõik 5.–9. klassid. Sellest muusikavideote jäljendamise üritusest on saanud traditsioon, mida oodatakse ja mis kuulub lahutamatult iga veebruarikuu tegemistesse.

Klassid pidid tänavuseks playback show’ks ette valmistama 2–5-minutilise etteaste, mis võis sisaldada kas üht või mitut laulu. Kõik esinejad olid vaeva näinud mitmesuguste kostüümide ja rekvisiitidega, sest need andsid esitusele palju juurde. Lauluvalikus oli kuulda nii uuemat kui ka vanemat muusikat ning ei puudunud ka internetihitid, mis kõikjal maailmas laineid löövad. Pärast klasside meeleolukaid esitusi astusid üles ka õpetajad, kelle esinemist kõik rõõmsalt kaasa elades jälgisid.

Üritust juhtisid 9.a klassi õpilased Oskar Erik Hakonen ja Hans Madis Ainson ning žüriilaua taga istusid muusikaõpetaja Anu Ott, geograafiaõpetaja Meelis Muuga ja IB õppe vilistlane Elisabeth Alla. Žürii ülesanne oli kommenteerida iga klassi etteastet ja ürituse lõpus kroonida võitjad.

Sel aastal andis žürii välja parima etteaste tiitli ja kaks eripreemiat, millega ta sai osalejaid esile tõsta mis tahes mõõdupuu alusel. Esimene eripreemia läks 6.b klassi õpilasele Hugole eriliselt hea sisseelamise eest rokkstaari karakterisse. Teise eripreemia pälvis 5.c klassi haiparv väga sünkroonse meeskonnatöö eest. Parima etteaste tiitli võitis 6.a klass oma mõnusalt heatujulise esitusega. Klassid said valida ka oma lemmiketteaste: sel aastal võitis publiku lemmiku tiitli 9.ab klass. Lõpetuseks sai iga klass osalemise eest tänukirja ja kommikarbi.

Playback show annab õpilastele hea võimaluse näidata enda oskusi ning üllatada õpetajaid ja kaasõpilasi. Klassiga koos tegemise rõõm on alati suur ja seda võib näha iga esineja silmist.

Järgmise aastani!

Vaata kõikide klasside etteasteid

Jalus