fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Playback show pakkus põnevust ka sel aastal

30.03.2023

8. veebruaril toimus suure koolimaja aulas traditsiooniline playback show, kus osalesid kõik 5.–9. klassid. Sellest muusikavideote jäljendamise üritusest on saanud menukas ettevõtmine, mida oodatakse ja mis kuulub lahutamatult igasse õppeaastasse.

Klassidel tuli ürituseks ette valmistada 2–5-minutiline etteaste, mis võis sisaldada üht või mitut laulu. Loosiga sai iga klass endale tähestikust kaks tähte, millega pidid algama nende jäljendatavate artistide ja ansamblite nimed.

Lauluvalikus oli kuulda nii uuemat kui ka vanemat muusikat ning ei puudunud ka internetihitid, mis kõikjal maailmas laineid löövad. Esinejad olid vaeva näinud ka kostüümide ja rekvisiitidega, sest need annavad esitusele palju juurde.

Üritust juhtis 8. klassi õpilane Patrick ning žüriilaua taga istusid muusikaõpetaja Anu Ott, õppenõustaja ja sotsiaalpedagoog Kaie Saar, ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja Made Isak ning geograafiaõpetaja Meelis Muuga. Žürii ülesanne oli kommenteerida ja hinnata iga klassi etteastet ning kroonida ürituse lõpus võitjad.

Sel aastal andis žürii välja kolm tiitlit:

  • parima esineja tiitli võitsid 8.b klassi õpilased, kes esinesid oma kavas ABBAna;
  • parimaks taustategelaseks osutus 6.a klassi õpilane Marius ning
  • üldvõitja ehk parima etteaste tiitli pälvis enda kolmeosalise meeleoluka vaatemängu eest 7.a klass.

Tänavu valisid ka õpetajad esimest korda oma lemmiku, kelleks sai 5.b klass. Publiku lemmiku tiitli andsid õpilased 9.b klassile. Lõpetuseks sai iga klass osalemise eest tänukirja ja maiustused.

Võisime taas tõdeda, et playback show annab õpilastele hea võimaluse näidata enda oskusi ning üllatada õpetajaid ja kaasõpilasi. Klassiga koos tegemise rõõm on alati suur ja seda saime ka sel korral näha iga esineja silmist.

Vaatan kõigi klasside etteasteid

Jalus