fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Playback show tõi koolimajja palju muusikat ja naeru

21.04.2022

14. aprillil toimus suure koolimaja aulas playback show, millel osalesid kõik 5.–9. klassid. Sellest muusikavideote jäljendamise üritusest on saanud traditsioon, mida oodatakse ja mis kuulub lahutamatult igasse õppeaastasse. Selleaastast showd oodati lausa kaks aastat, sest eelmisel õppeaastal üritust ei toimunud.

Klassid pidid playback showks ette valmistama 2–5-minutilised etteasted, mis võisid sisaldada kas üht või mitut laulu. Iga klass sai endale loosiga ühe aastaarvu vahemikust 2001–2021, kust tuli valida oma muusikapalad. Kõik esinejad olid vaeva näinud mitmesuguste kostüümide ja rekvisiitidega, sest need andsid esitusele palju juurde. Lauluvalikus oli kuulda nii uuemat kui ka vanemat muusikat ning ei puudunud ka internetihitid, mis kõikjal maailmas laineid löövad.

Üritust juhtisid 9. klassi õpilased Sandra ja Lisette ning žüriilaua taga istusid inglise keele õpetaja Kertu Laanesoo, poiste tööõpetuse õpetaja Allan Haak, õppenõustaja ja sotsiaalpedagoog Kaie Saar ning geograafiaõpetaja Meelis Muuga. Žürii ülesanne oli kommenteerida iga klassi etteastet ja ürituse lõpus kroonida võitjad.

Sel aastal andis žürii välja parima etteaste, parima esineja, parima taustategelase tiitli ja eripreemia. Eripreemia läks 5.c klassile. Parima esineja tiitli võitis 8.b klassi õpilane Kayla. Parima taustategelase tiitli sai 6.b klassi etteaste ahvikostüümis tantsija. Üldvõitja ehk parima etteaste tiitli võitis 9.a klass. Klassid said valida ka oma lemmiketteaste: sel aastal võitis publiku lemmiku tiitli 8.a klass. Lõpetuseks sai iga klass osalemise eest tänukirja ja maiused.

Playback show annab õpilastele hea võimaluse näidata enda oskusi ning üllatada õpetajaid ja kaasõpilasi. Klassiga koos tegemise rõõm on alati suur ja seda võib näha iga esineja silmist.

Vaatan kõikide klasside etteasteid

Jalus