Uudised
ERAKOOL
Põhikooli lõpuklassid kohtusid tehnoloogiainvestori Marek Kiisaga
23.10.2017
„Ettevõtlikkus kooli“ raames külastas 9. klasse selle ürituse algataja, endine vormelisõitja, FIA vormelikomisjoni liige, praegune ärimees ja tehnoloogiainvestor Marek Kiisa. Tema külaskäigust kirjutas 9.a klassi õpilane Robin Markus Kalf.
Marek Kiisa on pannud alguse algatusele “Minu Lugu” ning oma lugu ta õpilastele 10. oktoobril rääkima tuligi. Ta tutvustas oma teekonda läbi elu sinna, kuhu ta praegu on jõudnud – kuidas sai ühest vormelisõitjast ärimees ning mida ta soovib öelda praegustele noortele ettevõtlikkuse kohta.
16. novembril 1968 aastal sündinud Marek lõpetas Tallinna 7. keskkooli (praeguse Tallinna Inglise Kolledži) ning kui NSV Liit lagunes ja piirid avanesid, üritas ta saada Soome ülikooli. Paraku arvati, et seal õppimiseks ei ole tema haridus piisavalt hea ning plaanid nurjusid. Hiljem sai ta aga õppima Stockholmi ülikool, kus ta omandas kaks magistrikraadi inseneri erialal ning ühendas hariduse, hobi ja töö. Marek Kiisa oli innustav ja huvitav persoon ning oma loo rääkimise käigus uuris ta meie käest, kuhu ülikooli tahaksime minna ja mida seal õppida, kas keegi tegeleb juba programmeerimisega või teeb mõnda muud tööd ning kui palju oleme huvitatud poliitikast. Ta tutvustas meile Eesti tuntumaid Start up’e ning avaldas mõned huvitavad nüansid nende edulugude taga.
Projekt ,,Ettevõtlikkus kooli“ sai alguse mõne aasta eest. Idee oli innustada noori olema ettevõtlikud. Vaata kindlasti Mareki kuute õppetundi (soovitust tulevikuks) ning algatuse Facebooki lehte.
Vaata veel
-
Tule tähistama sügise algust!
21.09.23
-
AUDECAST #32 | Ujuja Eneli Jefimova
20.09.23
Audecast on Audentese spordigümnaasiumi õpilaste poolt algatatud podcastide sari, mis sai alguse 2022. aasta jaanuaris. Kaks esimest hooaega on podcastile -
Ootame lastekooli lapsevanemaid veebikoolitustele
19.09.23
Meil on rõõm kutsuda lastekooli 2–6-aastaste rühmade vanemaid veebikoolitustele „Kooliks valmis?“ ja „Mänguline õppimine koos lapsega“. Koolitus „Kooliks valmis?“ toimub neljapäeval, 12. oktoobril 16.30–18.00. Sisu: Mis -
3. klassid tutvusid talutöödega
19.09.23
3. klassid käisid neljapäeval, 14. septembril, Eesti Vabaõhumuuseumis. Kõik klassid said osaleda programmis, mis oli seotud nende looduõpetuse õppematerjaliga „Talu“.