fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool, Spordigümnaasium

Põhikooli lõputunnistuse said ühisel aktusel erakooli ja spordigümnaasiumi 9. klasside lõpetajad

05.07.2016

Põhikooli lõpuaktusel 21.juunil said põhihariduse lõputunnistuse nii erakooli kui spordigümnaasiumi 9.klasside lõpetajad. Erakooli lõpetas kümmekond noort ja spordigümnaasiumi üle kolmekümne noore, viimased jätkavad oma haridusteed sügisel spordigümnaasiumi 10.klassis ning mitmed erakooli lõpetanud liituvad sügisel IB õppega.

Kuna aktusel osales kaks kooli, said sõna ka mõlema kooli direktorid, erakooli direktor Ahto Orav ja spordigümnaasiumi direktor Priit Ilver. Mõlema sõnavõtus jäi kõlama soovitus jätkata edukalt haridusteed ning teha õigeid valikuid.

Lõpetajate nimel kõnelesid 9.a klassist Merilin Priilinn-Türk ja 9.c klassist Anett Pärismaa. Oma kõne ilmestasid nad erakooli 1. klassi videolõiguga, soovisid oma kaaslastele tuult tiibadesse ning tänasid klassijuhatajaid Tiia Pällot ja Eve Liisi nähtud hoole ja vaeva eest.

Mõlemas klassis oli mitmeid kiitusega lõpetajaid ja äramärkimist väärivaid õpilasi. Õppejuhid Külli Natka ja Vera Korelskaja-Novikova lugesid ette käskkirjad põhikooli lõpetamise kohta ning klassijuhatajad andsid kätte lõputunnistused.

9.a klassist mängis fagotil pala „Väike valss“ Janet Murumets ning 9.c klassi tütarlapsed Debora Lehtsalu, Gerda Kiisa ja kitarril Kaisa Siimann esitasid loo “Fire flies”. Lastevanemate nimel pöördus aktusel olijate poole Pille Priilinn-Türk, kes tänas kõiki kooli õpetajaid ja töötajaid toetava ning individuaalse suhtumise eest nende aastate jooksul.

Aktuse lõppedes said lõpetajate käed lillesülemeid täis, kuuldi palju häid soove, võeti vastu hulganisti kallistusi ning naeratus näol võib edasi õppida gümnaasiumiastmes.

Jalus