fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Põhikooli õpilased osalesid Mente et Manu õppepäeval

27.03.2017

15. märtsil osalesid Audentese erakooli 5.–9. klassi õpilased erinevates õpitubades, mis pakkus võimalust arendada nii mõistust kui ka käelist osavust nõudvaid oskusi.

5. klassid käisid vanalinna ekskursioonil, millest jäi kõige rohkem meelde Oleviste kiriku legend. Huvitav oli teada saada keskaegsete kaupmeeste majadest.
Teise tegevusena osalesid noored improteatri tunnis, mida juhendas vabakutseline näitleja Rednar Annus. Selgus, et kõik on väga head improviseerijad ning tüdrukud said teada, et poisid oskavad ka näidelda. Koju mindi positiivsete emotsioonidega.

6.–7. klassid keskendusid lookirjutamisele, õpituba juhendas VAT teatri dramaturg Mihkel Seeder. Koos otsiti vastust küsimusele, kust saada kirjutamiseks mõtteid, arutati, kuidas valmib sisukas lugu. Noortele jäi meelde mõtete ja sõnadega mängimine. Kirjutamise töötoa järel trükkisid noored ise teksti arvutisse ja meenutasid küljendamise reegleid. Punkti tööle pani kunstiliselt kujundatud pealkiri.

7. klass mängis lisaks Meero Muusiku Orffi töötoas, kus õpilased ühendasid muusika ja liikumiselemendid.

8.–9. klassid alustasid oma päeva Tallinna teeninduskooli töötubades, kätt sai harjutada kokanduse, pagar-kondiitri, hotellimajutuse ja teeninduse õppetöötubades.
Teeninduskoolist edasi läksid 8. klasside õpilased Kadrioru kunstimuuseumi näitusele „Küllus ja kaduvus“, kus osalesid programmis „Surematud asjad“.  Teine grupp külastas Mikkeli muuseumis näituse programmi „Vägi ja valu“.

9. klassid tutvusid päeva lõpetuseks Tallinna ehituskooli õppimisvõimaluste ja koolimajaga.

Jalus