fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Põhikooli playback show tõi lavale palju julgeid etteasteid

08.03.2018

Enne koolivaheaega, 21. veebruaril, oli põhikooli õpilastel väga tegus päev. Peale selle, et hommikut tuli alustada suusarajal, siis tuli peale suusapäeva muutuda veel rokkstaarideks ja muusikuteks, kuna toimus populaarne põhikooli üritus „Playback show“.

Kõik klassid olid ette valmistanud 2–5 minutilised etteasted, kus tuli jäljendada ühte või mitut laulu. Iga klass oli teinud väga palju tööd, et sammud oleksid selged ning välimus oleks võimalikult lähedane originaalile.

Playback showd juhtisid sel aastal 8.a klassi õpilased Eleri Klaos ja Kristiin Näppi ning auväärt kohtunike laua taga istusid direktor Ahto Orav, põhikooli õppejuht Külli Natka, algkooli muusikaõpetaja Anu Ott ning IB õpilane Martina Kroon. Žürii ülesanne oli peale igat esitust anda lühike kommentaar ning jagada ürituse lõpus parimatele auhindu.

Iga klass sai osalemise eest tänukirja ning kommikarbid. Eriauhindadeks olid kuldsed mikrofonid, mille pälvisid:

  • Parima naisartistina Eleri Klaos 8.a klassist
  • Parima meesartistina Jens Jaagup Jäger 9.a klassist
  • Parimate kostüümide eest 5.b klass
  • Üldvõitjana 7.b klass

Peale nende tiitlite andsid kohtunikud eripreemia 6.a klassi klassijuhataja Kertu Laanesoole, kes astus ainukese õpetajana enda klassiga koos lavale. Ei jäänud ka valimata publiku lemmik, kelleks osutus sel korral 9.a klass.

Kogu üritus oli meeleolukas ning täis laulu ja tantsu. Tundub, et meie õpilastele meeldib ennast proovile panna ning klassiga ühiselt etteasteid välja mõelda. On hea meel näha, et „Playback showst“ on välja kujunemas üks traditsioonilisemaid üritusi kooliaastas.

Kõikide klasside esitusi on võimalik vaadata SIIT!

Jalus