fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

LASTEKOOL

Põnev jäätmetekke vähendamise nädal lastekoolis

25.11.2019

Novembrikuu viimane täisnädal kannab juba mitmendat aastat üleeuroopalise jäätmetekke vähendamise nädala nime, pöörates sellega enam tähelepanu mõistlikule tarbimisele, keskkonnasäästlikule jäätmete tootmisele ja taaskasutusele. Ka lastekooli tundides arutleti, et mis on taaskasutus, kuidas loodust hoida ja miks on tähtis prügi sorteerida.

Lastekooli õpilased valmistasid kunstitundides kanga-, lõnga- ja paelajääkidest, pähklikoortest, seemnetest, toidupakenditest, ühekordsetest toidunõudest, pakkejääkidest, tualett- ja majapidamispaberi rullidest ning munakarpidest vahvaid kunstitöid. Tuletades kõigile meelde, et alati ei ole vaja kunstitarbeid kauplusest osta, piisab heast mõttest ja loovast lähenemisest.

Loodame, et taaskasutavatest materjalidest meisterdamine istutab lastesse keskkonda säästva suhtumise juba lapsepõlves.

Jalus