fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIGÜMNAASIUM

Poodiumikohad A. Abergi mälestusvõistlustelt

13.11.2023

4. novembril toimusid Maardus A. Abergi 52. mälestusvõistlused. Meie õppursportlastel õnnestus võistlus suurepäraselt!

Nikita Mežov (11.d) I koht –80 kg. Kolm matšivõitu ülekaalukate punktivõitudega ja finaalis võit punktidega 5:1.
Robin Roots (10.d) I koht –60 kg. Alagrupis kaks võitu ja finaalis ülekaalukas punktivõit 9:0 Richard Pajuviidiku üle oli vast turniiri suurim üllatus.
Richard Pajuviidik (11.d) II koht –60 kg. Richard maadles oma tava kehakaalust üks kehakaal raskemas, alagrupis teenis kolm võitu. Finaalis tuli vastu võtta kaotus oma treeninggrupi kaaslaselt Robin Rootsilt.
Aston Argos (10.d) III koht –80 kg. Alagrupis teenis kaks ülekaalukat punktivõitu ja ühe ülekaaluka punktikaotuse oma treeninggrupi kaaslaselt Nikita Mežovilt.

Noormehed said häid ja õpetlikke kogemusi võitudest ja kaotustest. Matšideks häälestumisel on meie sportlastel veel varu piisavalt ja sellele peame hakkama treeningutel suuremat rõhku pöörama.

Jalus