fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIGÜMNAASIUM, SPORDIKLUBI

Priit Ilver sai EOK 100 kuldmärgi Eesti spordi edendamise eest

28.09.2023

Hiljutisel Eesti Olümpiakomitee (EOK) tippspordi komisjoni koosolekul anti meie spordiklubi juhatajale ja spordigümnaasiumi direktorile Priit Ilverile üle EOK 100 kuldmärk. Rinnamärk ja tänukaart tähistavad Eesti Olümpiakomitee 100. juubeliaastat ning on eriline autasu isikutele, kes on Eesti spordi edendamisse andnud oma panuse. Tunnustusi jagatakse kokku 1000 inimesele. 

Selliselt tunnustatud kategooriasse kuuluvad isikud on aidanud Eesti sporti arendada, olles eeskujuks teistele oma pühendumise ja kirgliku tööga.

Priit Ilver on spordimaailma entusiast, kelle süda kuulub spordile igas mõttes. Tema kirg ja pühendumus on olnud märkimisväärne jõud, mis on aidanud esile tuua uusi andekaid sportlasi ning edendada Eesti sporti tervikuna. Tema juhtimisel on spordigümnaasiumist saanud koht, kus noored andekad sportlased saavad arendada oma oskusi ja teadmisi ning kombineerida kvaliteetse hariduse spordiga. Ta on olnud oluline lüli EOK tippspordi komisjonis, aidates kujundada suuniseid, mis toetavad meie sportlasi nende teekonnal. Tema tööeetika, järjekindlus ja positiivne suhtumine on inspiratsiooniks kõigile, kes soovivad panustada Eesti spordi edendamisse. EOK 100 kuldmärgi omistamine on tõestus sellest, et tema pühendumus ja töö on märgatud ning hinnatud.

Priit Ilver jätkab oma missiooni Eesti spordi tulemuslikumaks muutmiseks. Ta usub, et sport ja haridus on tugevad vahendid noorte tuleviku kujundamisel.

Jalus