fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Projektipäev rikastas 9. klasside koolielu

07.02.2017

Esmakordselt toimus 9. klassidele jaanuarikuus toitumisteemaline projektipäev. Esmalt kuulati aulas tervisliku toitumise loengut, mille pidas Tiiu Laht Tallinna Tehnikaülikoolist.

Seejärel said õpilased osa rühmatöödest nelja õpetaja juhendamisel. Õpetaja Meelis Muuga töötuba võimaldas tutvuda toidutaimede levikuga maailmas. Käsitööõpetaja Anneli Mataloja juures sai uurida toidu energiasisalduse sõltuvust toidu koostisest. Bioloogiaõpetaja Külli Relve töötoas sai maitsta erinevaid toiduaineid ning keemiaklassis ootasid keemiaõpetaja Tiina Annuki juhendamisel lihtsad katsed toitainete kohta. Õpilastele meeldis kõige rohkem toidu biokeemia töötuba.

Päev võimaldas mõelda toidu erinevate aspektide üle ja praktiliselt ise katsetada. Töö rühmades erinevate klasside vahel pakkus õpilastele omavahelist suhtlemist ja koostöö võimalusi. Kuigi selline projektipäev oli uudne, jäid nii õpilased kui ka õpetajad väga rahule. Õpilased arvasid, et oleks tore ka edaspidi õppida erinevaid aineid läbi ühe teema.

 

Jalus