fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Spordigümnaasium

Psühholoogiaalased külalistunnid gümnaasiumis

26.11.2015

Psühholoogia eriala tudengid Tallinna Ülikoolist viisid läbi külalistunnid spordigümnaasiumi 9. ja 10. klassidele. Tundide läbiviijad Annika Tamme, Ave Alviste ja Ilona Roosild on ühtlasi noortelt noortele koolitusprogrammi nõustajad.

Tundides arutleti psüühikahäirete defineerimise, märkamise ja neile reageerimise üle. Lisaks rääkisid külalistundide läbiviijad inimese vaimse tervise spetsialistide tööga seotud müütidest. Nende tundide eesmärk oli laiendada noorte silmaringi ja tekitada arutelu vaimse tervise teemal.

Tunnid olid noortele huvitavad ja aktiivne õppemeetod, milles sai klassiruumis liikuda, meeldis. Tunni lõpus arutleti koos, mis oli uudne, mis jäi meelde ja milline teema pani mõtlema.

Jalus