fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

Spordiklubi

Pulst sprintis ennast Martin Kutmani mälestusvõistlusel esimeseks

26.01.2018

Tartu Ülikooli spordihoones toimus legendaarse kergejõustikutreeneri Martin Kutmani mälestusvõistlus kus lisaks paljudele Eesti tippudele osalesid ka mitmed välismaalased. 

Audentese Spordiklubi ja Eesti üks parimaid sprintereid Richard Pulst osales Tartus toimunud Martin Kutmani mälestusvõistlustel ning tegi eduka stardi 60 meetri jooksus. Esmalt läbis ta eeljooksu ajaga 7,01 ja pääses parima ajaga finaali. Finaalis suutis ta enda tulemust veelgi parandada ning tulemusega 6,92 võttis ta kindla võidu. Isiklikust rekordist jäi teda lahutama vaid 0,11 sekundit.

Tänavu üheksakümne aasta eest sündinud teeneka õpetaja ja treeneri Martin Kutmani mälestusvõistluste kaudu soovivad Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi, Spordiürituste Korraldamise Klubi ja Eesti Kergejõustikuliit koostöös oma partneritega edasi kanda tema pärandit Eesti kergejõustikus.

Vaatan tulemusi siit

Jalus