fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Raamatukogus toimuvad jõuluteemalised lugemistunnid

17.12.2019

Detsembrikuus on ka kooli raamatukogu jõulumeeleolust kantud. Oleme riiulitest välja toonud jõuluteemaliste raamatute väljapaneku, aga jätkuvalt on huvilistele esitletud ka advendiajale eelnenud hingedeajast tulenenud müstilise sündmustikuga head lasteraamatud, mille vastu suurt huvi tuntakse. Valiku aluseks on olnud Eesti Lastekirjanduse Keskuse soovitusnimekiri.

Traditsiooniks kujunevate lugemistundide raames oleme pakkunud nooremale koolieale lugemistunnina uue jõuluteemalise raamatu „Lumeõde“ tutvustust koos põnevast sündmustikust lähtuva mõtisklusega jõulutunde tähenduse üle ja eakohast arutlust igavikulistel teemadel. Praeguseks on jõuluraamatuga jõudnud tutvuda 4.b, 5.a ja 3.c klass, 2.b klass on kohtumise ootel.

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja Karini tagasiside lugemistunni kohta:
4.b ja 5.a klassi jõulueelne eesti keele tund toimus kooli raamatukogus. Jõulumeeleolu aitas luua meie raamatukogu juhataja Rita Hübner, kes tutvustas lastele Norra kirjaniku Maja Lunde raamatut „Lumeõde”.
Lugu, millest raamat räägib, on ühtaegu nukker ja helge, salapärane ja tõsioluline. See räägib otsatust ja igavikulisest, mis mõistusest üle käib, kuid pakub siiski lootust ja lohutust.
Jõuludeks ehitud raamatukogus küünlavalgel tekkis rahulik meeleolu, õpilased kuulasid huvi ja süvenemisega. Pärast tunni lõppugi jäid lapsed veel raamatukokku, et jõuluteemalisi raamatuid sirvida ja laenutada.

Jalus