fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Raamatukogutunnis tutvusid 2. klassid kooli raamatukoguga

19.10.2016

Sügisperioodil on raamatukogude tutvumistuuriga jätkanud 2.a ja 2.b klass. Sel õppeperioodil külastati kooli raamatukogu põhjalikuma tutvumise eesmärgil.

Lapsed said ülevaate sellest, kus asuvad nendele eakohased raamatud ja ajakirjad ning kuidas laenutamine üldse toimub. Need, kes juba raamatukogu järjepidevad külastajad on, said kinnitusi ja vastuseid tekkinud küsimustele. Kõik huvilised said vaadata ringi õpikutefondis, soovijad endale lugejakonto luua ning meelepärase raamatu koju kaasa laenutada.

Üheks populaarseimaks laenutatavaks autoriks on 2. klasside seas Henno Käo, kelle raamatutest üks tuleb õpilastel järgmisena läbi lugeda. Just selles vanuses on jätkuvalt nõutud ka „LasseMaia detektiivibüroo“ sari.

Jalus