fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Raamatunädal 1.a ja 2.a klassis

08.06.2020

Juunikuu esimesel nädalal toimus 1.a ja 2.a klassis raamatunädal. 1.a klassi õpilased lugesid vabal valikul erinevaid muinasjutte ja pidid neid siis veebitundides teistele tutvustama. Lapsed kuulsid vanu ja tuntud lugusid alustades „Luimeeidest” ja lõpetades muinasjutuga „Kaksteist kuud”. Kõiki üllatas hiina muinasjutt „Võluurn”, millest keegi polnud varem kuulnudki. Muinasjutus täitus võlu-urn luudade, müntide ja vanaisadega. See köitis laste tähelepanu ning tekitas põnevust. Enne oli räägitud muinasjutu tunnustest ning teisi kuulates pidi tähelepanelikult ka neid jälgima. Kõige rohkem tutvustati vendade Grimmide muinasjutte. Mitmed lapsed joonistasid oma loetud muinasjutust ka pildi.

2. a klassis loeti vabalt valitud raamatuid ning ülesanne veebitundides oli sama – tutvustada oma loetut ka klassikaaslastele. Valikud olid seinast-seina: oli neid, kes lugesid läbi paksu koomiksiraamatu, aga loeti ka klassikat nagu Eno Raua „Sipsik”, „Kardemoni linna rahvas ja röövlid” ning „Luuseri päevik”. Elevust tekitasid Chrisi tutvustatud „Lüriidiumivaras” (autor B. Peers), kus peategelaseks robot ning Georgi loetud „Isad ja piraadid” (autor K. Mazetti), kus käis öösiti ringi kirvega lumememm. Need raamatud tundusid eriti lahedad ja tekitasid huvi.
Et kuulajate tähelepanu püsiks, korraldati nädala lõpus internetipõhine raamatuviktoriin. Nagu ikka, parimatele auhinnad! Palju õnne, klassi kõige tähelepanelikum kuulaja Loore!

Mõlemal klassil käis raamatunädala jooksul veebitunnis ka üks üllatuskülaline. 1.a klassi Miira külastas 2.a tundi ja tutvustas muinasjuttu „Seitse kitetalle”. 2.a klassi Maru käis vastutasuks 1.a klassi veebitunnis rääkimas oma loetud raamatust „Kardemoni linna rahvas ja röövlid.”
Tore oli koos lugeda ja oma kogemusi ka klassiti vahetada.

Jalus