fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOLI UUDISKIRI

Rahvusvaheline kool läheb vastu suurele suvele

09.06.2022

Saame rõõmuga tõdeda, et Audentese rahvusvahelise kooli õppeaasta on olnud igati tulemuslik: meie tänavustel abiturientidel on juba käes lõpudiplom ja koolil endal järgmise viie aasta IBO akrediteering. Ning lähtudes suurenenud huvist meie kooli vastu, oleme võtnud sügisel alustavasse IB eelaasta õppesse vastu lausa kahe paralleelklassi jagu õpilasi.

Saime uue IBO akrediteeringu

Seljataha jääva aasta üks suurim väljakutse meie koolile oli akrediteerimisprotsessi läbimine, mille käigus uuendasime kooli tegevust reguleerivat dokumentatsiooni, veebilehte, arengukava ja tegevusplaane. On hea meel, et meie kolm aastat iseseisvana tegutsenud kool sai IBO akrediteeringu ka järgmiseks viieks aastaks.

Ettekirjutusi meile ei tehtud, küll aga saime kiita kooli atmosfääri, hoolivuse, meeskonna tegutsemise ja õpitulemuste taseme hüppelise tõusu eest. Tunnustati ka kooli tehnoloogilise toe taset, vaimse tervise toetamist ja programmi edasise arengu läbimõeldud kavandamist.

Avame kaks IB eelaasta klassi

Rõõm on näha, et koolipere kasvab: uuest õppeaastast lisandub meie tiimi uusi õpetajaid ja väga palju uusi õpilasi. Kooli õpilaste arv on järgneval õppeaastal senisest pea poole suurem: avame IB eelaasta (10. klassi) õpilastele kaks paralleelklassi ning meie kooli õpilaskond paisub lausa 100 nooreni.

Sisseastumiskatsetel osales enam kui 80 õpilast, neist 50 saavad meie koolis sügisel oma õpiteed kas IB eelaasta kursusel või diplomiõppes jätkata. Igal aastal rõõmustame erilisel moel nende õpilaste üle, kes tulevad IB õppesse Audentese erakoolist. Sel sügisel on neid kuus. Uusi õpilasi tuleb meile ka teistest Tallinna koolidest ja mujalt Eestist, aga samuti kaugematest paikadest, näiteks Jaapanist, Aserbaidžaanist ja USA-st.

Suvi on käes nii abiturientidel kui ka vaheklassidel

Lõpuklassil on praeguseks seljataha jäänud viimane koolikell, eksamitega pikitud stressirohked maikuu nädalad ja ka juuni esimesel reedel toimunud koolilõpu aktus, kus said IB diplomi meie 11 abiturienti. Kooli stipendiaadid ja mitu teistki lõpetajat, kes olid saavutanud õppeainetes silmapaistvaid tulemusi, noppisid aktuselt hulga kiituskirju.

Soovime sellele ühtehoidvale ja kunstilembesele klassile, mille õpilastel on siht jätkata õpinguid kunsti, ettevõtluse, psühholoogia ja küberturvalisuse erialadel, kõrget lendu!

Praeguseks on tehtud ka üleminekuklasside eksamid, seega saab kogu rahvusvahelise kooli pere ennast nüüd häälestada puhkuselainele.

Jalus