fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOLI UUDISKIRI

Rahvusvaheline kool loob tugeva lähtepositsiooni

22.10.2021

Audentes International Schooli direktor Anneliis Kõiv tutvustab kolme põhjust, mis räägivad meie koolis pakutava rahvusvahelise gümnaasiumihariduse (International Baccalaureate) kasuks.

1. Klassiruum on mitmekultuuriline
Õppides koolis, kus klassikaaslased ja õpetajad pärinevad eri maadest ja kultuuridest, kasvatab õpilane enda võimekust töötada tulevikus rahvusvahelises kollektiivis.

  • Sel sügisel alustasid oma kooliteed Audentes International Schoolis 59 noort, kelle seas on õpilased Eestist, Indiast, Soomest, Iraanist, Araabia Ühendemiraatidest, Valgevenest, Ukrainast, Venemaalt, Ameerika Ühendriikidest, Indoneesiast ja mujalt.
  • Kooli töötajaskond on samuti rahvusvaheline: esindatud on Rumeenia, Mehhiko, Prantsusmaa, Hispaania, Aserbaidžaani, Ukraina, Eesti ja Venemaa õpetajad.

2. Lõpudiplom on rahvusvaheliselt tunnustatud
International Baccalaureate’i ehk IB õppe lõpetanuid võtavad vastu parimad kõrgkoolid üle kogu maailma, nende seas muidugi ka Eesti ülikoolid.

Sel aastal astusid Audentes International Schooli lõpetanud paljudesse mainekatesse ülikoolidesse, nende hulgas olid näiteks UCLA (USA), Hong Kong Polytechnic University (Hongkong), University of Geneva (Šveits), University of Twente (Holland), Saxion University (Holland), Turība University (Läti), University of Brighton (Suurbritannia), Vilnius TECH (Leedu) ning Eestis TalTech, EBS ja Mainor.

3. Õpitulemused on eeskujulikud
Kuna meie kooli klassikollektiivid on väikesed, õpetajad teevad oma tööd suure pühendumusega ja õpe on kujundatud konkreetse õpilase vajadustest lähtuvalt, muutuvad meie lõpetajate tulemused iga aastaga üha paremaks.

Tänavu kevadel sai Audenteses IB diplomi 17 õpilast.

  • Neist kolm pälvisid kooli aumedali, mis antakse lõpetajale, kelle kursusehinnete keskmine on vähemalt 6,8 (IB süsteemi maksimumhinne on 7).
  • Diplomi keskmine punktiskoor oli 33 ja suurim 44 ehk IB õppes Eesti parim (maksimumtulemus on 45 ja diplomiks vajalik 24).
  • Keskmine eksamihinne oli 5,47 ja peaaegu kõigis ainetes said õpilased eksamil ka maksimumhindeid (7).

Enamikus õppeainetest on meie kooli eksamitulemused maailma keskmise IB õppe tulemusega võrreldes paremad, sealhulgas ka loodus- ja täppisteadustes ning matemaatikas. Meil on põhjust olla uhke nii oma õpilaste, õpetajate kui ka kooli üle!

Loen Audentes International Schooli kohta lähemalt

Jalus