fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Rakett 69 õpihuvilaager tõi palju põnevust

21.11.2022

Sügisvaheajal, kui enamik õpilasi ja õpetajaid nautisid väikest puhkust, toimus väikeses koolimajas midagi põnevat. Hulk 4.–6. klassi õpilasi osalesid õpetajate Riina Rosenfeldi ja Kertu Laanesoo juhitud Rakett 69 õpihuvilaagris, kus kolme päeva jooksul sai proovile panna oma nutikust, meeskonnatööd ja käteosavust. Laager oli koostatud Rakett 69 teadusstuudiote ja Ahhaa keskuse poolt ning juhendajad läbisid eelnevalt põhjaliku koolituse.

Laagripäevad jagunesid erinevateks teemapäevadeks – loodusnähtused, inseneeria ja ülisalajane. Ülesandeid ja tegevusi oli igale maitsele, nii et enda lemmiku leidsid nii kuldsete kätega meisterdajad kui need, kel meeldib ajusid ragistada. Vahelduvate võistluste ja eksperimentidega jõudsid kõik osalejad arusaamisele, kui oluline on töötada meeskonnas ja osata igaühe tugevad küljed ühise eesmärgi nimel tööle panna. See oli ka laagripäevade üks põhialuseid – läbi mängude ja ülesannete koostööoskuse arendamine, et laagrilised õpiksid üksteist ning ennast paremini tundma.

Päevad olid intensiivsed, huvitavad ja meeleolukad kõigile osalejatele. Paljud küsisid õpihuvilaagri lõpus, kas järgmisel aastal või isegi vaheajal toimub uus laager. Eks näis, mis tulevik toob!

Jalus