fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIGÜMNAASIUMI UUDISKIRI

Rattahooajale tõmmati joon alla

19.12.2018

6. novembril toimus Otepääl iga-aastane jalgratturite hooaja kokkuvõte. Kohal olid õppursportlased, klubitreenerid, alaliidu esindaja ja koondise treener.

Võib rahule jääda
Tänavust rattaspordi hooaega kommenteeris treener Andri Lebedev nii: „No, mis ma oskan kosta. Anton oli neli korda pikali, teistel läks paremini. Aga tegelikult läks hästi. Olenevalt vanusest sõitsid kõik 10 000 kuni 23 000 kilomeetrit.

Poodiumikohti oli välismaal vähe, aga oli. Osa neist kuulus ka Audentese poistele.

  • Gleb Karpenko võitis Valgevene tuuri viimase etapi ja Belgia velotuuri lõppetapil oli ta teine.
  • Rait Härm oli Poola velotuuri kokkuvõttes teine. Tema on pärast meie kooli tulekut ühe aastaga teinud hämmastavalt hea arengu: järgmisel aastal sõidab Rait juba Cycling Tartu tiimi koosseisus.

Üldiselt võib aastaga rahule jääda. Need, kellel pilk tulevikus, arenesid jõudsalt.“

Kokkuvõttest on kasu
Hooaja kokkuvõtte tegemisest rääkis noorrattur Kitija Šohireva järgmist: „Audentesesse tulles ei osanud ma arvata, et pean hakkama kaassportlaste ja Eesti jalgrattatreenerite ees enda hooaja kokkuvõtet esitlema. Kuid mulle see ettevõtmine meeldib, sest nii saan teada, kuidas on läinud treeningukaaslastel. Muidugi on mul kerge hirm, et olen hooajal midagi valesti teinud. Aga tegelikult on kõik läinud hästi. Siin esitlusel võin saada ka teistelt treeneritelt häid näpunäiteid.“

Rait Ärm leidis samuti, et hooaja kokkuvõtete esitlus on kasulik: „Saan võrrelda ennast teiste ratturitega ja võin analüüsida, mida tasuks uuel hooajal teha teistmoodi.“

Jalus