Uudised

Spordiklubi

Reedest pühapäevani toimub U14 EYBL-i etapp Audenteses

25.03.2015

Audentese-spordiklubi-korvpalli-võistkond-2015Reedest pühapäevani toimub Tallinnas Audentese spordikeskuses kuni 14-aastaste poiste Euroopa Noorte Korvpalliliiga (EYBL) etapp.

27.–29. märtsini Tallinnas toimuval etapil osaleb 8 võistkonda neljast riigist: Audentese Spordiklubi, Tartu Rock (mõl Eesti), BC MuKi, HNMKY (mõl. Soome), BC Orbita, SDJSOR Nr.1, BS Ridzene (kõik Venemaa) ja BS Ridzene (Läti).

Enne viimast kolmandat etappi jagab Audentese SK 1.–3. kohta BS Trinta ja BC Perkunasega, kõigil kolmel meeskonnal on 10 mängust  9 võitu. U14 vanuses osaleb kokku 32 meeskonda, mõlema 16-liikmelise grupi 2 paremat meeskonda pääsevad Superfinaali, lisaks korraldaja ning 1 parim kolmanda koha meeskond.

Erik Mäe juhendatav Audentese Spordiklubi võistkond mängib reedel kaks mängu, kell 13.30 BS Ridzenega ja 19.30 SDJSOR Nr.1. Laupäeval on vastasteks kell 13.30 HNMKY ja 19.30 BS Orbita.  Turniiri viimasel päeval on vastaseks kell 13.30 BS Trinta.

Audentese SK võistkonda kuuluvad: Karl Uljas Mölder, Rogem Ollino, Mihkel Kersalu, Daniel Krevald, Kristjan Martin Malva, Ran Andre Pehka, Oliver Gren Vainola, Kristjan Hendrik Tuus, Vahur Põldsam, Leemet Loik, Andreas Saarep, Kaspar Kitsing, Talis Hillar Aulik, Kaspar Lootus, Olari Arthur Tiit, Hugo Heimar Vaarend.

Vaata lisainfot EYBL-i kodulehelt: www.eybl.lv.

Ajakava:
Reedel, 27. märtsil    
9.00      BS Orbita – HNMKY
10.30    BS Trinta – BC MuKi
12.00    Tartu Rock – SDJSOR Nr.1
13.30    Audentese Spordiklubi – BS Ridzene
15.00    HNMKY – BS Trinta
16.30    BC MuKi – BS Orbita
18.00    BS Ridzene – Tartu Rock
19.30    SDJSOR Nr.1 – Audentese Spordiklubi

Laupäeval, 28. märtsil    
9.00      BS Trinta – BS Ridzene
10.30    BC MuKi – Tartu Rock
12.00    SDJSOR Nr.1 – BS Orbita
13.30    Audentese Spordiklubi – HNMKY
15.00    Tartu Rock – BS Trinta
16.30    BS Ridzene – BC MuKi
18.00    HNMKY – SDJSOR Nr.1
19.30    BS Orbita – Audentese Spordiklubi 

Pühapäeval, 29. märtsil        
9.00      BC MuKi – SDJSOR Nr.1
10.30    Tartu Rock – BS Orbita
12.00    BS Ridzene – HNMKY
13.30    Audentese Spordiklubi – BS Trinta
Lõputseremoonia

Turniiri toetavad: KSA Silmakeskuse OÜ, Audentese Spordiklubi, Hasartmängumaksu Nõukogu, Tallinna Spordi- ja Noorsooamet, Eesti Kultuurkapital, Värska vesi, Hotell Dzingel, Gefi OÜ, AS Irest Ehitus, Laadur OÜ, Abeloore OÜ, Rae vald, Tallink, AND1 ja tublid lapsevanemad.

Tule ela omadele kaasa!

Jalus