fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Reet Rausberg võitis veteranide korvpalli maailmameistritiitli

11.09.2023

Korvpall on alati olnud Eestis armastatud spordiala. Just sel põhjusel lendasid 60+ Eesti naised meie riiki esindama XVI FIMBA maailmameistrivõistlustele, mis toimusid Argentiina kaunis linnas Mar Del Plata. Naiskondi oli arvuliselt kokku 14, kuid Eestit käidi esindamas ainsana. See aga ei takistanud võita kuldmedalit ning tõestada, et eestlaste kirg korvpalli vastu jääb ajatuks. Naiste pühendumus ja koostöö olid kõrgeimal tasemel ning tulemused rääkisid enda eest. 

Tublide naiste hulka kuulus ka Audentese korvpallitreener Reet Rausberg, kes demonstreeris oma vilumusi igas mängus. Reet on olnud pühendunud korvpallitreener juba aastaid ning tema kogemus ja teadmised on aidanud arendada noori talente Eesti korvpallimaastikul. Ta on olnud eeskujuks paljudele noortele mängijatele ning tema kirg korvpalli vastu on nakkav.

Naiskonda kuulusid lisaks Reet Rausbergile veel Epp Jürme, Kai Jürme, Ülle Järv, Katrin Aava, Ingrid Mesila, Tiiu Kosk, Aivi Tali ja Monika Tötterman. Koos võideti kõik oma alagrupi mängud ja liiguti kindlalt edasi play-off vooru. Finaalis seisis vastas Tsiili naiskond, kes oli samuti näidanud suurepärast mängu läbi turniiri. Finaalmäng oli äärmiselt põnev ja pingeline, kuid Eesti naiskond näitas suurepärast kaitset ja rünnakut. Eestlaste kogemus ning koostöö olid võtmetegurid, mis aitasid võita Tsiili naiskonda tulemusega 47:36

Treener Vallo Järv oli võistkonna selja taga, juhendades ja innustades neid kogu turniiri vältel.

Palju õnne Eesti 60+ naiskonnale ja nende treener Vallo Järvale suurepärase saavutuse eest!

Jalus