fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

HUVIKESKUS

Registreerimine huviringidesse algab augusti lõpus

08.08.2023

Huvikeskuse eesmärk on pakkuda õpilastele õppetööst vabal ajal meelepärast ja mitmekülgset huvitegevust. Huviringidesse on oodatud nii Audentese kui ka teiste koolide õpilased.

Huviringid ja nende täpsed toimumisajad selguvad augustikuu lõpus pärast erakooli tunniplaani kinnitamist. Huviringid alustavad tööd 37. või 38. nädalal sõltuvalt huviringist. Pilliõppe individuaal- ja paaristundide ajad lepitakse kokku personaalselt.

Õppetöö toimub septembri teisest nädalast maikuu lõpuni vastavalt huvikeskuse tunniplaanile, kokku 32 õppenädalat. Õppetööd ei toimu koolivaheaegadel ja riiklikel pühadel.

Registreerimine huviringidesse toimub avalduse alusel kodulehe kaudu ning kestab vabade kohtade olemasolul kogu õppeaasta jooksul.

Jalus