fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Huvikeskus

Robootikaringi õpilased osalesid robotivõistlusel

21.01.2015

Robootika 370 x 240 2015Audentese huvikeskuse robootikaringi õpilased osalesid 17. jaanuaril robotivõistluse „Lego First League” poolfinaalis, mis toimus Energia Avastuskeskuses.

Selle hooaja teemaks oli innovaatiliste lahenduste väljamõtlemine, mis aitaksid tulevikus huvitavamalt ja tõhusamalt õppida. Võistlusest osavõtmiseks pidi iga meeskond kirjutama projekti ning ehitama ja programmeerima roboti, mis 2,5 minuti jooksul lahendab erinevaid ülesandeid võistluslaual ja kogub soorituse eest punkte.

Võistluspäeval pidi iga meeskond tutvustama oma projekti ja põhiväärtusi, osalema meeskondlikel ülesannetel ning tutvustama omatehtud ja programmeeritud robotit.

Energia Avastuskeskuses toimunud poolfinaali oli registreerunud 32 meeskonda, Audentese huvikeskuse meeskond Prototype sellel aastal finaali ei pääsenud. Küll aga said meie õpilased  kogemuse, mis on robotivõistlus ja kui oluline on selles meeskonnatöö. Suur väärtus on ka oma avastuste ja lahenduste jagamisel teiste inimestega ning omakorda teistelt õppida. Kõiki osavõtjaid autasustati tubli töö eest medali ja diplomiga.

Suur tänu meie tublidele osalejatele ja õpetaja Allanile.

Jalus