fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Huvikeskus

Robotivõistluse ringi õpilased osalesid robotivõistlusel

19.01.2016

Audentese huvikeskuse robotivõistluse ringi õpilastest koosnev meeskond Trash Monster osales 16. jaanuaril robotivõistluse „Lego First League” Põhja-Eesti poolfinaalis, mis toimus Energia Avastuskeskuses.

Selle hooaja teemaks oli põnev prügimaailm. Võistlusest osavõtmiseks pidi iga meeskond kirjutama projekti ning ehitama ja programmeerima roboti, mis lahendab võistluslaual erinevaid ülesandeid.

Projekti ülesandeks oli valida üks prügi liik ja uurida, mis saab sellest prügist edasi pärast kodudest välja viskamist. Lisaks tuli välja pakkuda uusi ideid, kuidas oleks võimalik prügi vähem toota, paremini transportida või hoopis taaskasutada.

Võistluspäeval pidi iga meeskond tutvustama oma projekti, osalema meeskondlikel ülesannetel ning tutvustama omatehtud ja programmeeritud robotit.

Energia Avastuskeskuses toimunud poolfinaali oli registreerunud 32 meeskonda, Audentese huvikeskuse meeskond sellel aastal finaali edasi ei pääsenud. Küll aga said meie õpilased kogemuse, mis on robotivõistlus ja kui oluline on meeskonnatöö. Kindlasti on suur väärtus omandatud uutel teadmistel ja võistluskogemusel.

Suur tänu meie tublidele osalejatele ja õpetaja Allanile.

Jalus