fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOLI UUDISKIRI

Saage tuttavaks meie uue pikapäevarühma õpetajaga

31.03.2021

Sellel õppeaastal alustas Audentese erakoolis tööd pikapäevarühma õpetajana Anne-May Nagel. Uurisime, mida ta peab oma töös oluliseks ja kuidas ta on sisse elanud.

Mida pead õpetajatöös tähtsaks?
Oluline on hoida laste ja ka enda silmad säravana, teha kooli ja koduga koostööd ning muidugi püüda koos lastega tarkust, tervist ja tasakaalu. Seejuures ei maksa unustada, et ka vaimset tervist on eriti praegusel pingelisel ajal vaja väga toetada.

Kui kaua oled õpetajaametit pidanud ja kus Sa varem töötasid?
Olen oma suhtelisest noorusest hoolimata õpetajana tegutsenud juba ligi kümme aastat (küll pausidega: vahepeal olen saanud kahe toreda lapse emaks). Erialalt olen tegelikult inglise keele ja inimeseõpetuse õpetaja. Mul on olnud rõõm tööd teha täiskasvanutega keeltekoolides, muuseumipedagoog-külastusjuhina Eesti tervishoiu muuseumis ja inglise keele õpetajana Tallinna 32. keskkooli põhikooliosas.

Kuidas oled meie koolis kohanenud?
Audentese äärmiselt sõbralik kollektiiv, rõõmsatujulised ja nutikad lapsed ning vahvad lapsevanemad on minu sisseelamise teinud väga kergeks: olen hästi kohanenud!

Mis valmistab Sulle Audenteses rõõmu?
Siin tunneb igal sammul hoolimist. Ja tore on seegi, et siin hoitakse ka tervist ning lahendatakse keerulisemaid olukordi koostöös, ühtse kooliperena ja väärikalt.

Mis on meie õpilaste või kooli puhul üllatanud?
Siin on ülimalt nutikas ning tervist ja liikumist väärtustav koolipere. See on juba kooli nimesse sisse kodeeritud: nimi Audentes tuleb ladinakeelsest sõnast, mis tähendab julgust ja südikust.
Aga olen näinud ka tohutut loovust, seda eriti meisterdamistundides ning samuti õueajal: lapsed suudavad ja tahavad endale ise väga vahvaid mänge välja mõelda.

Kuidas Audentese väärtused tarkus, tervis, tasakaal koolielus välja paistavad?
Mulle kõige lähema näitena kuuluvad need pikapäevarühma päevakavasse: meil on tervislik toidukord, õues liikumise aeg, õppimise aeg ja just vaimset tervist toetav vaba aeg planeeritud üsna võrdses mahus. Eks sellises koolielu töö- ja ajakorralduse kõigi aspektide läbimõtlemises see väljendubki.

Millega tegeled vabal ajal?
Mulle meeldib väga lugeda, muuseumides käia ja reisida: loodan, et praegused keerulised ajad lõpuks lahenevad ning rändamiseks tekib taas võimalus. Seniks panen kõigile südamele: püsige terved ja hoidke ennast!

Jalus